Чому досі не покарані вбuвці добровольця Олега Мужчиля? Його підступно вбuли співробітники CБУ при Порошенку

Незламному борцю за волю України на псевдо “Лісник” нині мало б виповнитися 58 років. Але його підступно вбили співробітники СБУ.

Олег Мужчиль (29 листопада 1965 – 9 грудня 2015) – відомий у націоналістичному русі з початку 1990-х років. Побратими зчаста називали його «Прометеєм, який вказує шлях до перемоги Української Ідеї».

Він народився у Донецьку за часів совєцької окупації, що спонукало майбутнього патріота України до духовно-ідеологічних пошуків. Під час так званої “Перебудови” та пізніше Олег Мужчиль пристає до буддизму, засновуючи релігійно-філософське товариство “Ваджра” беручи собі ім’я Дорже Жамбо Чойдже-лама.

Згодом також опановує практику східних бойових мистецтв Сьоріндзі-кемпо та Кобудо; долучається до лав новітнього українського націоналістичного руху – з 1995 року член ВО “Тризуб” імені Степана Бандери. Завдяки цьому опиняється на передовій першої та другої російсько-чеченських війн на боці законного уряду вільної Ічкерії; перебував у кремлівському полоні на початку 2000-х років.

Після звільнення і повернення на рідну Донеччину активно займається релігійними практиками та відточенням власного націоналістичного світогляду. З вибухом Революції гідності організовує протести на Сході України проти режиму Віктора Януковича, а затим уже на Майдані у Києві приєднується до щойноствореного “Правого сектору”.

Московська агресія з подальшою окупацією Криму і деяких районів Донецької та Луганської областей покликали друга “Лісника” на фронт. Під час теперішньої російсько-української війни він був розвідником-диверсантом (деякий час керував 1-м розвідувальним відділом ДУК ПС – прим. ред.), ставши зразком самовідданої боротьби нашого народу проти загарбників зі Сходу.

Та життя вкоротили йому не зовнішні вороги, але внутрішні. У своїх дописах на власних сторінках у соціальних мережах Олег Мужчиль досить жорстко критикував владу Петра Порошенка, за що і поплатився.

На початку грудня 2015 року у нерівній сутичці з силовиками СБУ, які виконували злочинний наказ вихідців з оточення тодішнього президента, друга “Лісника” було підступно вбито. Як з’ясувалося згодом, вітчизняні спецслужби інкримінували йому “співпрацю з окупантом” і “участь у терористично-диверсійній діяльності”.

Однак попри ці ганебні звинувачення Олег Мужчиль був вірним і відданим сином України, як і його побратим Олександр Музичко на псевдо “Сашко Білий”. Їх обох навмисно вбили, щоби не дати полум’ю національної ідеї розгорітися на повну у серцях кожного українця.

Сьогодні, у день народження друга “Лісника”, хай здригаються в страху його вбивці та зрадники, кара яких обов’язково настигне. І відтак перефразовуючи відомий вислів іспанських фалангістів, наголосимо, що попри все Олег Мужчиль – «Присутній!».

З Останнім Бастіоном ви – на передовій боротьби за українську культуру.

«Краса – і тільки, трішечки краси, душі нічого більше не потрібно», ‒ це Ліна Костенко просить нас бодай на хвильку відволіктися від щоденних турбот про хліб насущний і перечитати Тараса Шевченка і Оксану Забужко, угледитися в «Нові експресії» Івана Марчука і помилуватися, нехай вже, соцреалізмом Тетяни Яблонської, послухати «Піккардійську терцію», довчити, нарешті, українську мову.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *