Порошенко: Сьогодні в Галіфаксі відбувся мітинг, на якому був радий зустрітися з українською громадою у Канаді. ВІДЕО

Петро Порошенко

Сьогодні в Галіфаксі відбувся мітинг, на якому був радий зустрітися з українською громадою у Канаді.
Ці енергійні люди прийшли сюди, аби нагадати світовим лідерам, яку важливу й важку боротьбу веде український народ, і наскільки життєво необхідною для нас є підтримка вільного світу. Мав за честь отримати запрошення разом із Міністром оборони Канади Білом Блером виступити на мітингу, дякую за надзвичайно теплий прийом.

Я хочу наголосити, що сьогодні ми зустрілися в десяту річницю початку студентського Майдану, який розпочав Революцію Гідності. Революцію, яка демонструвала, що український народ хоче одного — повернутися в європейську родину народів, забезпечити свободу і демократію в своїй країні. І попередня влада вкрала ці надії в українського народу. Народ не змирився з цим.

Я пишаюся тим, що після перемоги Революції гідності і після президентських виборів мав високу честь підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, що і було метою Революції. Угоду про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Угоду про безвізовий режим. І ми рішуче рухалися в бік повноправного членства в ЄС та НАТО, зробивши це частиною нашої Конституції.

Але 24 лютого світ змінився. Вся країна стала до зброї. Київ з усіх боків був оточений російськими військами, і кожен свідомий киянин взяв в руки автомат і пішов на лінію, яка була від Святошина до Оболоні, нищити окупантів. Це зробила і моя команда. Я дуже пишаюся тим, що є наш спільний внесок у захист Києва і області. Потім члени моєї команди, депутати, партійці, в складі своїх батальйонів були передислоковані в Харків, у Херсон. І зараз бʼються від Авдіївки до Роботиного.

Я дуже вдячний українцям Канади за те, що ви не припиняєте боротьбу проти росії тут, всередині Канади, у Сполучених Штатах і по всьому світу. Ваш мітинг, ваша активність, ваша небайдужість — це те, чого сьогодні потребує Україна. Ми маємо не дати нікому втягнути Україну у внутрішньополітичні ігри. Ваш внесок у цьому величезний.
Україна мала, має і буде мати всеосяжну підтримку і потужну світову коаліцію — аж до нашої Перемоги!

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *