“Політики, які скористалися людьми на Майдані, ніякими гіднuми не були. Це ушлi старожилu, які скакалu по сцені”

Мар’яна Безугла

Наближаються чергові річниці подій Революції Гідності. От тільки політики, які скористалися людьми на Майдані, ніякими гідними не були. Але і люди дали собою скористатися. Ви бачили перед собою ушлих старожилів, які скакали по сцені, і в дусі «пани-кріпаки» ви давали їм бути, використовувати. Значить, гідність не вигартувалася достатньо. А потім ліберальні сили у нас набирали мінімум. А всяке старе «жити по-новому» пропихувалося вкотре.

Памʼятаю себе інтерна, сповнену шоку та надії. Памʼятаю розчарування, яке після цього навалилося так, що свого часу думала про еміграцію. Але потім ввечері одного дня 2015 року пролунав у двері дзвінок і мені вручили повістку. Мобілізували. З того дня вже 9 років все життя повʼязане з сектором нацбезпеки та оборони. Це стало моїм особистим шляхом здобування гідності для свого народу. Моєю алегорією боротьби за нашу субʼєктність. Моєю помстою представникам попереднього покоління, які не збудували мені країну.

Тому коли люди думають, що мене можна вразити звичайними психологічними засобами, які спрямовані на приниження честі та гідності, виведення з рівноваги, вони йдуть просто мимо.
Гідність гартується вибором, що ви робите кожного дня.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *