“Ми не хочемо, щоб мо***лі топтали нашу землю!” Вели разом сестер до шлюбу, а нині разом в ЗСУ: історія швагрів з Рівненщини

31 річний Юрій та 46 річний Анатолій у свій час вели рідних сестер Ольгу і Раїсу до шлюбу. А сьогодні два шваґри стали на захист своїх сімей, близьких та всієї України і служать в інженерно-позиційному полку..

Про це повідомляють на сторінці частини.

До широкомасштабного вторгнення Юрій був будівельником, а Анатолій – комбайнером.

– Пішли в ЗСУ, бо хочемо, щоб наші рідні жили у вільній Україні. Зараз такий час, що кожен має робити вибір: бути в ЗСУ чи допомагати ЗСУ. Ми свій вибір зробили. Мій рідний брат Сергій теж з нами у полку і наразі виконує обов’язки на Запорізькому напрямку, – розповідає батько трьох дітей, Анатолій Васильович.

– Україна сьогодні в небезпеці. А ми, її діти, стали на захист держави. Так само як на захист власних дітей, дружин та батьків. Це наш обов’язок. Ми не хочемо, щоб москалі топтали нашу землю та кривдили Україну і українців. Нам є що захищати, – додає Юрій.

Шваґри обоє із Гощанського району, що на Рівненщині. Як і всі – мріють про закінчення війни та повернення додому, де на них з нетерпінням чекають рідні та близькі.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *