Завадський розповів, хто допоміг посадити його за грати

Колишній нардеп та відомий акордеоніст Ян Табачник не міг гідно сприйняти успіхи когось іншого, крім себе, тому не раз і впродовж тривалого часу погрожував своїм конкурентам.

Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів звинувачений у розбещенні неповнолітніх акордеоніст Ігор Завадський, який 1543 дні провів за ґратами.

За словами колишнього в’язня, непорозуміння із Табачником у нього розпочалися в 1999 році, після того, як його керівник Європейської асоціації акордеоністів Клодін Оше назвала акордеоністом світу.

“Він (батько. – Ред.) попросив: “Помирися з Табачником. Він може велике горе тобі зробити”. Його слова справдилися, хоч ніколи не сварився з жодним зі своїх колег. Думаю, Ян Табачник бачив у мені конкурента. 1999 року на мій концерт у Київській філармонії приїхала керівник Європейської асоціації акордеоністів Клодін Оше. Після концерту в інтерв’ю назвала мене найкращим акордеоністом світу. Хтось із журналістів уточнив: “А Табачник?”. Вона: “А хто це?” – розповів Завадський.

Як зазначив музикант, після цього пограбували та спалити його помешкання. А під час слідства адвокат злодія, який це зробив, передав привіт від Табачника.

“Потім пограбували і спалили мою квартиру. Знаю, що це зробив один із чоловіків, який незадовго до цього втерся до мене в довіру. Він викрав запасні ключі. Зайшов у помешкання, коли мене не було вдома. Розлив скрізь ацетон. Пожежа не сильно поширилася, бо вікна були зачинені. Під час слідства адвокат цього чоловіка передав мені привіт від Яна Петровича”, – заявив Завадський.

Після цього інциденту, як розповів колишній ув’язнений, погрози не припинялися. Були навіть дзвінки особисто від Табачника.

“У 2004 році за кілька годин до Нового року Табачник мені зателефонував: “Якщо колись побачу своє ім’я поряд із твоїм, то відірву тобі голову”. І наговорив таких матів, яких я ніколи в житті не чув. У 2006 році на свій день народження дав великий концерт у палаці “Україна”. Зал був переповнений. Через 11 днів мене перестріли в підземному переході. Побили і передали привіт від Табачника. Вітання від нього переказали і в перший день як затримали. Після Майдану він утік до Америки. Зі мною більше не зв’язувався”, – зазначив Завадський.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *