Тв@рюку за ґрати! Бухий суддя збuв на смeрть нацгвардійця. Раніше звільняв від відповідальності водіїв напідпитку

Prosud

На фото — Голова Макарівського райсуду Київської області Олексій Тандир та його автомобіль після смертельного ДПТ, яке він вчинив сьогодні вночі.

У ніч на 26 травня суддя Тандир збив на смерть нацгвардійця на блокпосту в Києві. За словами свідків – Тандир був напідпитку. Наразі суддя затриманий, однак, від проходження тесту на алкоголь він відмовився.

Як суддя Олексій Тандир відзначився великою кількістю справ де він звільняв від відповідальності водіїв, яких судили за 130 ст. (водіння напідпитку).

Згадаємо лише один епізод де відзначився суддя Тандир: у 2018 році його колега, суддя Києво-Святошинського суду Київської області Дмитро Усатий теж напідпитку скоїв ДТП. Вгадайте, хто закрив провадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення? Суддя Олексій Тандир.

На той час, член правління Автомайдану Роман Маселко подавав дисциплінарні скарги на обох суддів. Спочатку Усатова вирішили звільнити, але він оскаржив рішення, тому поки що не звільнений. Щодо судді Тандира, то тодішня ВРП відмовилася бодай відкрити щодо нього дисциплінарне провадження.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *