Називав бійців тероборони “покuдькамu.” «Влітку до Києва прийдуть російські війська»: Паша Мерседес розповів, що йому пообіцяв путін

Офіцер 112 бригади ТРО Андрій Ковальов в ефірі Радіо NV розповів, що Павло Лебідь, якого в народі називають Пашею “Мерседесом”, забороняв у Києво-Печерській лаврі публічні молитви і богослужіння українською мовою, за українську мову монахів часто переслідували.

“Якраз повномасштабна агресія російської федерації стала таким вододілом, який дуже розділив братію Києво-Печерської лаври, тому що там є відверті українофоби, наприклад, там є духівник родини Медведчука і Оксани Марченко, який зараз ходить розповідає поміж братії про те, що російські війська прийдуть до Києва”, — заявив військовослужбовець.

 

Андрій Ковальов також вказав на різку зміну тактики Паші “Мерседеса” та його скандальні заяви.

“До речі, той самий так званий митрополит Павло Лебідь у минулий четвер на зборах братії заявляв про те, що нібито якщо навіть і виселять братію Московського патріархату з Києво-Печерської лаври, то він казав про те, що влітку до Києва нібито прийдуть російські війська, і путін пообіцяв йому, що він поверне монахів Московського патріархату назад до лаври. Ось таке говорить Павло Лебідь. Тому що спочатку він застосовував тактику пряника, роздавав монахам інколи конверти з грошима, щоби корумпувати їх, підкупити, щоби монахи не переходили до ПЦУ.

Ну а в останні дні перед виселенням вирішив застосувати тактику кнута і вже почав їм погрожувати. І погрожував тим, хто будуть переходити в ПЦУ, то тих російські окупанти не пошкодують”, — додав офіцер.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *