ЗДАВ АДВОКАТ! Вперше в історії США судитимуть експрезидента Дональда Трампа

Велике журі присяжних суду Мангеттена у Нью-Йорку проголосувало за висунення звинувачення колишньому президенту США Дональду Трампу.

Про це пишуть The New York Times та The Associated Press.

Велике журі — це колегія присяжних, що вирішує, чи достатньо доказів для офіційних обвинувачень, і перевіряє роботу прокуратури. Конкретні обвинувачення оголосять найближчими днями.

Адвокат Трампа теж підтвердив, що велике журі ухвалило таке рішення і Трампу дійсно висунуть звинувачення.

В обвинувальному висновку великого журі Дональду Трампу висунуто понад 30 звинувачень у бізнес-шахрайстві. Деталі обвинувачення не розголошуються. За інформацією низки американських ЗМІ, обвинувачення можуть бути повʼязані зі справою виплат порноакторці Стормі Деніелс в обмін на її мовчання перед виборами 2016 року.

На зображенні може бути: 1 особа

Окружний прокурор Мангеттена пʼять років розслідував справу про виплату 130 000 доларів США жінці за її мовчанку про ймовірні сексуальні стосунки з Трампом. Тодішній адвокат Трампа Майкл Коен розповів, що провів таємний платіж жінці за вказівкою свого роботодавця, а потім отримав відшкодування від Trump Organization (компанії Трампа з нерухомості, «за юридичні послуги»). Попри те, що виплата грошей за мовчання не є незаконною, федеральна прокуратура заявляє, що класифікація платежу як «виплати за адвокатські послуги» порушує федеральні закони про фінансування виборчих кампаній.

Очікується, що Трамп з’явиться у суді у вівторок, 4 квітня.

Зі свого боку у своїй заяві Дональд Трамп сказав, що дізнався про рішення присяжних з новин, назвав його політичним переслідуванням і втручанням у вибори:

«Це напад на нашу країну. Це політичне переслідуванням і втручання у вибори на найвищому рівні».

Відтак Уперше в історії США колишній президент отримає звинувачення та постане перед судом.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *