Який зараз мають вигляд Наталія та Ольга Сумські. Одна беззупинно молодиться. Інша – навчилась старіти красиво

Як зараз виглядають Ольга і Наталія Сумські

Ольга та Наталія Сумські навіть на початку своєї кар’єри неймовірно відрізнялися. Здавалося, що сестри стали свого роду протилежностями одне одної. І це стосується не тільки зовнішності артисток, але і їхніх характерів. Ольга В’ячеславівна завжди була веселою, товариською, відкритою та балакучою, а Наталія напроти завжди поводила себе максимально стримано та холодно, підкреслюючи дистанцію.

Ольга Сумська дорікнула старшій сестрі Наталії

Ольга Сумська дорікнула старшій сестрі Наталії

І не дивлячись на серйозну різницю між жінками, вони приголомшливо виглядали разом на сцені та в кадрі, а тому навіть глянцеві журнали запрошували жінок на суміжні фотосесії. З часом стосунки родичок охололи. Подейкували навіть про конфлікт між сестрами, але обидві дану інформацію спростували, хоча і дали зрозуміти, що непорозуміння та відсутність тепла в стосунках присутні.

Всі чоловіки Наталії Сумської:
Як зараз виглядають Ольга і Наталія Сумські

Ольга Сумська зараз проживає у шлюбі з Віталієм Борисюком, активно знімається та займається дубляжем. Артистка обожнює молодіжний стиль в одязі, виглядає дуже молодо та свіжо. Акторка не зраджує своїй любові до світлого волосся, ретельно піклується про свою шкіру та намагається слідувати останнім канонам моди.

Ольга Сумська вразила виглядом фанатів

Ольга Сумська вразила виглядом фанатів
Як зараз виглядають Ольга і Наталія Сумські
Натомість Наталія Сумська, судячи з усього, обрала шлях італійської красуні Моніки Белуччі, яка заявила, що віддає перевагу достойному старінню. Наталія В’ячеславівна демонструє свій спокій по відношенню до проявів віку на обличчі, і вдягається відповідно часам.

Часто жінку можна побачити з хусткою на голові, а також у білих сорочках та модних вишиванках. Втім, вона завжди виглядає дуже елегантно та доглянуто, зокрема, зірка не зраджує макіяжу та легким укладанням.

Як зараз виглядають Ольга і Наталія Сумські
На даний момент Наталія Сумська проживає у шлюбі зі своїм колегою Анатолієм Хостікоєвим, і рідко бере участь у телевізійних проєктах, а здебільшого працює в театрі. Саме тому зірка вкрай рідко з’являється на екрані, але їй завжди є що сказати.

Нагадаємо, “Передусім вона — українка”. Ольга Сумська відреагувала на зраду дочки Паперної: більше не виправдовує

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *