Трамп заявив, що якщо йому будуть висунуті кримінальні обвинувачення, то це може призвести до “смерті та руйнувань”

КИЇВ. 25 березня. УНН. Експрезидент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що якщо йому будуть висунуті кримінальні обвинувачення, то це може призвести до “смерті та руйнувань”. Про це повідомляє Reuters, передає УНН.

Деталі

Трамп стверджує, що його поразка у 2020 році стала результатом “шахрайства”. Це спровокувало його прихильників розпочати штурм Капітолію США 6 січня 2021 року, аби перешкодити Конгресу затвердити президента від демократів Джо Байдена, який випередив республіканця Трампа більш ніж на 7 мільйонів голосів.

Цитата

«Яка людина може звинуватити іншу особу, в даному випадку колишнього президента Сполучених Штатів, що отримав більше голосів, ніж будь-який діючий президент в історії, і провідного кандидата (безсумнівно!) у висуненні від Республіканської партії, у злочині. Усім відомо, що жодного злочину не було скоєно. Також відомо, що потенційна смерть і руйнування через таке фальшиве звинувачення можуть бути катастрофічними для нашої країни», – написав Трамп, який претендує на висунення в президенти США від Республіканської партії в 2024 році.

Нагадаємо

У понеділок, 20 березня, Америка почала підготовку до можливого історичного арешту Дональда Трампа. Колишній президент закликав до масових демонстрацій, якщо йому висунуть звинувачення. Прокуратура розслідує його виплату за мовчання порнозірці Стормі Деніелс.

Джерело:

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *