Тетяна Чорновол: Багато розмов про моє депутатство. Я народилася для того, щоб захищати мою країну від мускалів

Тетяна Чорновол

Багато розмов про моє депутатство. Моя позиція така: в часи ескалації війни, я не втечу з фронту у Верховну Раду. Бо я, Чорновол Тетяна, офіцер ЗСУ. Командир, який зі своїм взводом з першого дня на нулях. Я не ховатимуся у парламенті. Я народилася для того, щоб захищати мою країну від мускалів.

Відповідаю всім відразу, що кажуть що від мене більше користі в Раді. От візьміть Забродського на чиє місце ви мене сватаєте.

Він професійний потужний військовий. Так? Так. А тепер питання: Він зміг до війни пролобіювати закупівлю Стугни для армії? Відповідь – Ні. (Ті нещасні 200 Стугн якими ми воюємо були поставлені до 2019 року. )Він зміг переконати владу замінувати мости через Тетерів напередодні наступу на Київ? – Ні. Він зміг пролобіювати виділення грошей на ракети Стугни після початку війни. – Ні. МО замовило ракети лише в кінці минулого року. Тому мені виділяють лише по 2 ракети на установку в місяць. Чому ви вважаєте, що я можу зробити більше в опозиції ніж Забродський зробив в опозиції? Чому ви від мене вимагаєте більшого ніж від Забродського?

Спочатку навчіть своїх сусідів та оточення обирати владу. Я вважаю кожен має своє святе право на вибір будь яких підарасів. Але суспільство не має права одному підарасу давати монобільшість, давати всю повноту влади. Якщо так сталося суспільство повинне саме виправляти свої помилки, а не вимагати від дівчинки Тані наодинці боротися з усією несправедливістю цього світу.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *