ТЕРМІНОВО! Уряди Іспанії, Нідерландів і Данії готові надати Україні німецькі танки Leopard 2

Уряди Іспанії, Нідерландів і Данії готові надати Україні деяку кількість німецьких танків Leopard 2. На відміну від Польщі та Фінляндії ці країни не робили публічних заяв з цього питання.
Про це пише американське видання ABC News з посиланням на неназваного високопоставленого українського чиновника.

Він розповів виданню, що на засіданні Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн”) 12 країн погодили передати Україні близько 100 німецьких танків Leopard 2.

Точно відомо, що українські військові можуть отримати деяку кількість танків від Польщі, Фінляндії, Іспанії, Нідерландів і Данії.

Згідно з інформацією з відкритих джерел на озброєнні цих країн стоять танки Leopard 2 модифікацій 2А4, 2А5 і 2А6. Останню модифікацію (2А7+) ми не враховували, оскільки їх передача Україні малоймовірна.

Український чиновник також розповів, що німецькі танки дуже потрібні Збройним силам України, оскільки запаси боєприпасів для танків радянського виробництва практично повністю витрачені.

При цьому країна не в змозі самостійно виробляти снаряди для радянських танків.

Він додав, що поставки сучасних танків Україні стали можливими після рішення Великої Британії надати роту танків Challenger 2.

Співрозмовник зазначив, що міністру оборони Сполученого Королівства Бену Воллесу вдалося “пробити цю стіну”.

Як писали Українські Новини, 18 січня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький сказав, що у Варшаві очікують, що європейські країни спільно передадуть Україні до 100 сучасних танків.

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, агентство Bloomberg повідомило з посиланням на власні джерела, що завтра Польща отримає дозвіл Німеччини на передачу Україні танків Leopard 2.

Згідно із законодавством Німеччини, країни, які мають на озброєнні німецьке озброєння або військове обладнання, не можуть передавати його третім країнам без дозволу Берліна.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *