Киянка показала, як виживати на пенсії: ніч з голкою, вдень – біля метро

У Києві жінка пенсійного віку своїми руками створює милі іграшки і продає їх біля метро. Про це розповіли в співтоваристві «Клуб корінного киянина» в соцмережі Facebook.

“Станція метро Почайна (Петрівка). Не милостиню просить, а своїм умінням в’язати заробляє гроші до своєї мізерної пенсії. Сидить жінка біля входу в метро і продає в’язані іграшки гачком, в кожній вкладена душа, кожна особлива, ексклюзивна. Будіть пробігати, зупиніться купіть красу у рукодільниці. Допоможіть людині…”,- написала автор повідомлення.

У коментарях знайшлося багато бажаючих допомогти жінці.

“Хороший пост. Треба сходити до неї за звірятами. Красиво ж! Якісь ці іграшки… затишні чи що?!… складно описати. Але хочеться” « “приємно, що цей пост кочує по київських групах, може знайдеться ангел-хранитель для цієї працьовитої і доброї жінки, адже тільки людина з добрим серцем може в’язати таку милоту”, – впевнені кияни.

“У Солом’янському парку жінка продавала такі ж іграшки, в’язані своїми руками, оштрафували”, “Такі іграшки і я б прикупила дитині! Це не китайське барахло, яке незрозуміло з якої пластмаси зроблені!» ,- розповіли в групі.

“Поважаю тих бабусь, та й взагалі людей, що навіть у важких випадках виживають хоча б таким методом. Торгівля, співають, грають. А не як деякі-дармоїдством, жебракують, клянчать, нічого не роблячи, а заробляючи просто на брехні і нашій наївній довірі», – додають інші.

Знайшлися навіть ті, хто готовий допомогти з матеріалами рукодільниці.

“Є багато залишків (клубочків) непотрібних різнокольорових вовняних ниток. Повідомте адресу “Нової пошти» і кому вислати (за мій рахунок)”, – написав небайдужий громадянин.

Джерело: https://capital.znaj.ua/374590-kiyanka-pokazala-yak-vizhivati-na-pensiji-nich-z-golkoyu-vden-bilya-metro

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *